Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünde de terbiye almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir başarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında birkötü sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir öbürü de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak vazife yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün nezdinde ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları içinde, şuurlu Dinçler sosyal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, dinçlerin terbiye ve ekin kayranındaki gereksinimlerinı önlamaya müteveccih çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde binalandırdığı şuurlu Dinçler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine denli hacısı hocası bu binalanmanın içinde bulunarak, faydalı mesleklerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş kayırıcııdır ve iş yazgıında da sükselı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı organizasyon ve üretimlarda başkanlık pozisyonlarında da etken olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri kayranındaki çalışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çalışmaları, dinçlerin terbiye ve ekin kayranındaki gereksinimlerinı önlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir