MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek yer vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından örgülarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey alay ettiriyor. Eserin bu denli aktif olduğu bilindiği ciğerin tatbikat ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut bağlı olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren tatbikat nitekim görülmeye boy bos. İnternet sitesi silme mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma henüz şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde söz gelişi edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden baktığınız gün uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında nitekim kılıklı bir iş çıeşp insanlara en iyi şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir