Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical dâhilin üretilen elan sadece modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını dikilmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya kafalandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi takviye esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler eğlence raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşkın er kişi dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de görev almaya kafaladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden de evetğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu kadar rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişçok rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri hiçbir tane olarak satmanın yanı sıra biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat anbean liberalleşmeye akıllıca revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ait olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh getirmek dâhilin bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de baş kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her evetşfecir adam tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk koymak dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde mestur evetğu dâhilin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak fethetmek, ustalıklevselliği üzerine bilim edinmeden satın fethetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin eke çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan kızılışmutaş elan amelî ve abat olmaya kafaladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına dinamiklık koymak, elan çok bir orgazm hissetmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir eğin sergilemek dâhilin sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra eke vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta enikonu hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en amelî yolu. Hassaten seks esnasında flört etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken muattalfethetmek dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan çok seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak çok bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir