pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arsa almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) temsil içre kırmızıışmutaş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yapabilmek o kadar kolaylık değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin evet da oyunda elan bir araba silah gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu elan eksiksiz oynamanızı sağlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arsa verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde arsa düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arsa düz UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok dikkat gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temsil konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görünmek derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her gün bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa düz duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arsa düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lafız kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane bağışlamak yahut bir nesneyi nişan bağışlamak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir