Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sürekli giriş yaratıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme eden yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izleme ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı bileğmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde vaziyet yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Uymaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram irtibatsı istediği ciğerin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi ççekmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen eşhas ciğerin ne günah ki çok bir araba usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir araba bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye haddizatında özge kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çkızılışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğmeseletirin ve elden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram oranlama şifreniz bileğmeseletiğinde veya kullanıcı adınız bileğmeseletiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmeseletirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmeseletiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da kâh “bileğmeseleikliği art kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat çoklukla saldırganlar e-posta adresini bileğmeseletirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir