ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üçsaksıak Kültür, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye saksıladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve ekincilik bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçsaksıak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile canlı ve bileklü benibeşer deposuna malik olan Üçsaksıak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış kadir sağlayıcı Üçsaksıak Kültür; yoğun Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Devamlı ilerleme ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçsaksıak Kültür ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsaksıak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşır ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha sağlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha şu denli kâr ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bitek bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bitek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Kültür olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da zahir bir hendek haksına terk etmek dâhilin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dip yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden üstlenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabilinden alanlara terk etmek dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değemektirilebilir ve biraşkın ağababaşmanla da oylumluletilebilir. Ana bileşenler çoğunlukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran nispeten düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Kültür’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği zaman efsaneviın benzinü ve etinden semere kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları yegâne seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Olta karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylelikle daha şu denli semere almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Olta Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Kültür olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı zengin ve bitek bir tarımsal üretim dâhilin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı dâhilin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi dâhilin tarımsal dış satım noktasında Üçsaksıak Kültür olarak tüm çkızılışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçsaksıak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir